медведь

Росія має намір постачати газ на Донбас у якості гуманітарної допомоги. Так, на засіданні кабміну 19 лютого прем'єр-міністр Дмитро Медведєв дав вказівку «Газпрому» спільно з Міністерством енергетики розглянути таку можливість, адже люди не повинні мерзнути. 

«Хотів би, щоб Міненерго разом з "Газпромом" підготувало пропозиції про надання гуманітарної допомоги у вигляді поставок газу для потреб цих регіонів (Донецької та Луганської областей), якщо не будуть початі дії по газопостачанню за звичною схемою, – зазначив Медведєв, – Люди там не повинні замерзнути».

Крім блакитного палива, російський прем’єр заявив про необхідність доставити на Донбас їжу та медикаменти. «Люди в цілому ряді населених пунктів голодують, включаючи Дебальцеве», – додав політик.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що влада самопроголошеної «Донецької народної республіки» заявила, що перейшла на російський газ після того, як Київ відключив їх від поставок українського газу. Таку заяву зробив «спікер народної ради ДНР» Андрій Пургін.

За словами Пургіна, перепідключення на газові магістралі з РФ здійснили в ніч на четвер, 19 лютого.

«Були повністю перекриті всі засувки, з України газ до нас не надходить. Сьогодні вночі, наскільки я розумію, цим питанням займалася спеціальна комісія, було здійснено переключення… Зараз опалення в республіці є, перемикання вже відбулося», – заявив Пургін.

Джерело: Корупція.інфо