російське озброєння тестують на Донбасі

Російська Федерація використовує війну в Донецькій і Луганській областях для випробування сучасної зброї. Про це пише BBC.

Журналісти видання наводять приклад війни РФ проти Грузії, коли для керівництва Кремля і російських Збройних Сил стало очевидним, що російська армія не дуже ефективна в умовах сучасної війни.

Після цього були 7 років удосконалення та переозброєння, а з початком війни проти України Росія почала робити випробування нової зброї.

«Два ключові приклади – використання безпілотних літальних апаратів для спостереження та наведення і застосування засобів радіоелектронної боротьби», – зазначають журналісти.

У 2008 році саме ці місця були найслабшими у ЗС РФ, однак нині вдало використовуються на сході України.

Водночас в ЗСУ, пише ЗМІ, система зв’язку на значно нижчому рівні.

«Результатом є те, що їхній зв'язок постійно заклинює і його можуть використовувати для встановлення місця розташування за допомогою російського обладнання. Це може призвести до того, що українські сили стають мішенню для російської артилерії», – пояснює автор.

Крім того, Москва постійно передає бойовикам сучасне протитанкове озброєння та комплекси ППО.

«Сюди входять не лише ракетні комплекси "Бук", який звинувачують у збитті рейсу Малазійських авіаліній МН17, але й такі як "Стріла", який використовується на менших висотах і дистанціях», – йдеться у матеріалі.

Джерело: Корупція.інфо