Нацрада з питань телебачення і радіомовлення на найближчому засіданні розгляне питання про трансляції на телеканалах у новорічну ніч.

Про це повідомила член ради Катерина Котенко на своїй сторінці у Facebook.

"Нацрада на першому засіданні розгляне питання трансляцій в новорічну ніч. Пишіть звернення про все, що ви бачили. Дякую. Ніхто крім нас", — написала вона.

Нагадаємо, на телеканалі “Інтер” в новорічну ніч транслювався запис новорічної програми, в якій виступив, зокрема, депутат Держдуми Росії співак Йосип Кобзон, оголошений в Україні персоною нон-ґрата. В цій же програмі лунали пісні у виконанні інших російських зірок, які публічно висловлювалися на підтримку сепаратистів на сході України.Серед них – Валерія, Олег Газманов, Микола Басков та інші.

Секретар РНБО Олександр Турчинов хоче, щоб Нацрада з питань телебачення і радіомовлення негайно розглянула питання щодо позбавлення ліцензії телеканалу "Інтер".

Як відомо, міністр інформаційної політики Юрій Стець заявив, що ініціюватиме в Раді законопроект, згідно з яким одіозних російських артистів буде заборонено показувати на українських телеканалах.

Віце-прем'єр-міністр, міністр культури України В'ячеслав Кириленко пропонуватиме Кабінету Міністрів припинити мовлення телеканалів, які популяризують російську пропаганду.

 

 

Джерело:  Телеканал новостей "24"