Арешт

Схему власного збагачення на потребах учасників антитерористичної операції придумав 45-річний виконуючий обов'язки командира однієї з військових частин Кіровоградської області. Для втілення її в життя привернув своїх підлеглих.

Військовий вирішив підзаробити, зливаючи паливно-мастильні матеріали з військових бензовозів, які прямували в напрямку зони АТО, паливо з яких призначалася для потреб учасників операції.

Військовослужбовець був затриманий "на гарячому", в лісосмузі, де він разом з підлеглими зливав чергову партію палива з бензовозів, передає Корупція.інфо

В автомобілі, який належить затриманому, правоохоронці виявили бочку і дві каністри, які вже були наповнені дизпаливом, а в самому бензовозі виявлена недостача більше однієї тонни пального.

За фактом військовим прокурором Кіровоградської області відкрито кримінальне провадження за ознаками частини 2 статті 410 (Викрадення, привласнення, вимагання військовослужбовцем військового майна, а також заволодіння ними шляхом шахрайства або зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років.