На Донбасі градус негативу до Української Армії є тільки там, де люди живуть на підконтрольних ворогу територіях і відрізані від нас. Про це учора, 27 січня, під час прес-конференції у Львові розповів військовослужбовець 24-ї механізованої бригади, 21-річний боєць АТО Тарас Матвіїв, передає ІА Корупція Інфо

Як зазначив ще один військовослужбовець 24-ї механізованої бригади, 25-річний боєць АТО Володимир Лазар, на звільнених від ворога територіях, які тепер контролює Українська Армія, люди почувають себе у безпеці.«Вони бачать, що там, де ми, там – порядок. Там нема зґвалтувань, агресії, бандитизму, вбивств. До того, як ми звільнили ці території, російська армія та бойовики буквально заганяли людей у рабство, продавали у сексуальне рабство дівчат. Коли ми заходили в село, то люди починали ховати своїх дітей, особливо дівчаток 15-16 років. Потім, коли люди почали з нами спілкуватися, коли ми ділилися з ними їжею та ліками, вони розповідали нам про всі звірства ворога. Люди починали розуміти, що ми не такі!», – розповів Володимир Лазар.

«Я поясню, що значить «заганяли у рабство». Їм потрібна була робоча сила. Людей змушували під прицілом автомата копати окопи, будувати укріплення та облаштувати вогневі точки. З того, що розповідали місцеві, дівчат вони ховали, адже бойовики забирали їх у сексуальне рабство», – додав Тарас Матвіїв.

Він зауважив, що з місцевими мешканцями треба говорити, і тоді вони починають розуміти, що є зло.

«Люди часто нам допомагали. Бувало таке, що приносили нам воду, приходили до нас цілими сім’ями. Ненависті нема, хоча буває нерозуміння», – сказав Тарас Матвіїв.

 

джерело: Гал-інфо