Заплановане на 15-е січня засідання так і не розпочалося, хоча саме сьогодні минає 2-тижнений термін після прийняття держбюджету, передає Корупція.інфо

"Згідно з чинним законодавством, ми зобов’язані у двотижневий термін прийняти бюджет міста Львова. Бюджет державний був опублікований 31 грудня минулого року, два тижні минає сьогодні… Я не можу зрозуміти відсутності більшості колег від "Свободи". Жодних логічних пояснень бути не може. В країні біда, в країні війна. Сьогодні – траур",– сказав міський голова.

Він наголосив, що прийняття бюджету нашого міста із запізненням поставить під сумнів своєчасність виплати заробітної плати освітянам та медикам. Відтак Садовий звернувся до присутніх на засіданні "свободівців" і закликав їх переконати своїх колег, аби ті розпочали роботу.

Водночас представники "Свободи" звинувачують мера у намаганні повторити київський сценарій і змусити депутатів прийняти бюджет, з яким вони навіть не встигли ознайомитися.

"Я розумію, що рівень фарисейства міського голови зашкалює, але "нагнути" громаду і депутатський корпус так, як це зробив Гройсман у Києві, ухвалюючи бюджет уночі й потім підсуваючи хтозна-що, не вдасться. Голосувати за кота в мішку ми не будемо",– пояснив голова фракції у ЛМР Любомир Мельничук.