актор, СБУ

Служба безпеки України заборонила в'їзд на територію України російському акторові Олександру Михайлову. Таке рішення прийнято у відповідь на звернення Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Читати: СБУ затримала терориста, який передав бійцям АТО мед з вибухівкою

Про це повідомив голова Нацради Юрій Артеменко на брифінгу в четвер, передає Корупція.інфо

«Цього тижня ми отримали повідомлення, що за дорученням керівництва СБУ опрацьовано наше звернення щодо виступу перед бойовиками в окупованому Луганську російського актора Олександра Михайлова, який відкрито підтримував сепаратистів та їхні дії на окупованій території та неодноразово висловлював підтримку російським воякам самопроголошених "ДНР" і "ЛНР", що становить загрозу державній безпеці України. Відповідно до Закону України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства» СБУ було прийнято рішення заборонити в'їзд на територію України громадянину РФ Михайлову терміном на 5 років», – сказав Артеменко.

Читати: СБУ викрила корупційний механізм закупівлі ліків на понад мільярд гривень

Він додав, що Нацрада готує подання до СБУ "щодо розгляду питання про заборону в'їзду до країни тих осіб, які своїми діями розпалюють ворожнечу і несуть загрозу інформаційній безпеці нашої держави".