чепінога

Народний депутат Віталій Чепінога з сарказмом прокоментував пропозицію Регламентного комітету ВР відсторонити на 5 днів від роботи депутатів Єгора Соболєва та Вадима Івченко за бійку в кулуарах парламенту.

Поки весь світ пильно стежив за ходом і результатами переговорів у Мінську, українські депутати вели бурхливі дискусії в кулуарах Верховної Ради, причому Соболєв і Івченко вирішили встановити правду за допомогою бійки. 

Читайте також: Бійка в парламенті: Соболєв проти Івченка (ВІДЕО)

Цей інцидент трохи розбавив обстановку в Раді, але Регламентний комітет взявся за обговорення події і рекомендував усунути забіяк від роботи.

«Регламентний комітет рекомендує усунути на 5 днів депутатів, які побилися… Ух ти! Піти комусь і самому їб@ло набити чи що? Я займаюся боксом все-таки… Дуже зручно.. Це «ящик пандори», хлопці… з такими традиціями, деякі депутати будуть влаштовувати показові фальшиві бійки… Як в американському реслінгу… А потім покладуть в Дубай.. Пити коктейль «Розова мавпа» і спати в гамаках під вечір», – прокоментував ситуацію на своїй сторінці в соцмережі Віталій Чепінога.

Варто відзначити, що бійки у Верховній Раді відбуваються досить часто. Оскільки за день до інциденту Соболєва з Івченко ледь не трапилася бійка в залі засідань, коли Володимир Парасюк накинувся на екс-спікера Володимира Литвина.

Джерело: Корупція.інфо