"Львівелектромаш" заявляє про спробу рейдерського захоплення їхньої території. Мова йде про 10 гектарів землі та великі складські і адміністративні приміщення. Керівники підприємствавважають винними у захопленні не кого іншого, як своїх колишніх юристів.

Про це 21 січня під час прес-конференції у Львівському прес-клубі «За якими схемами львівські судді забирають підприємства у їхніх трудових колективів?» заявила багаторічний працівник та голова правління ПАТ «Львівелектромаш» Євгенія Чаус.

Кілька років тому контрольний пакет акцій товариства перевели в офшор. Після цього підприємство втратило над ними контроль.

У грудні минулого року збори акціонерів змінили весь менеджмент підприємства. Як стверджують представники Львівелектромашу – незаконно.Вони переконані, що збори акціонерів не відбулись, і всі рішення є сфальсифікованими. Зараз підприємство є відповідачем у судовій справі про визнання боргу – близько 22 мільйонів гривень. Керівники Львівелектромашу підозрюють, що саме заради цього судового процесу і відбулась спроба змінити керівництво.

Із людьми, яких Львівелектромаш звинувачує в рейдерстві, зв’язатись наразі не вдалося – їхні телефони були вимкнені. Тим часом колектив підприємства звернувся по захист у всі правоохоронні органи. Якщо це не допоможе, тут готові вдатись до радикальних акцій протесту.

 

Джерело: Корупція.інфо

 

Архе