хабар

Головним слідчим управлінням Генеральної прокуратури України направлено до суду обвинувальний акт за підозрою колишнього директора одного з департаментів Міністерства екології та природних ресурсів України. Таку інформацію розміщено на офіційному сайті Генеральної Прокуратури України. 

З’ясувалось, що він, працюючи на посаді з квітня 2014 року та займаючи особливо відповідальне становище, у вересні минулого року, за пособництва приватної особи, отримав неправомірну вигоду у сумі 15000 доларів США.

Ці кошти він отримав за прийняття позитивного рішення про видачу одному з товариств ліцензії на право провадження господарської діяльності.

Вказані дії цього службовця кваліфіковано за ч. 4 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище, за попередньою змовою групою осіб, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди).

За скоєння вказаного кримінального правопорушення передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк від восьми до дванадцяти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.

Джерело: Корупція.інфо