Поклонська

Генеральна прокуратура України розпочала кримінальне провадження стосовно 413 колишніх працівників прокуратури АР Крим.

Про це поінформували із управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України, передає Корупція.інфо

За інформацією прес-служби відомства, управлінням з питань представництва інтересів громадянина або держави в суді, протидії злочинності та корупції на тимчасово окупованій території півострова Крим Генеральної прокуратури України, розпочато кримінальне провадження стосовно 413 колишніх працівників прокуратури Автономної Республіки Крим за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частини 1 статті 111 КК України (державна зрада). Відомо, що санкція ч. 1 ст. 111 КК України Кримінального кодексу України передбачає покарання у виді позбавленням волі на строк від дванадцяти до п’ятнадцяти років з конфіскацією майна або без такої.

Співробітники Генпрокуратури встановили, що вказані працівники прокуратури АР Крим, обіймаючи посади прокурорсько-слідчих працівників органів прокуратури України, перейшли на роботу до незаконно створеної прокуратури Республіки Крим, чим сприяли представникам Російської Федерації у проведенні підривної діяльності проти України.

За інформацією прес-служби Генпрокуратури, наразі виконується комплекс слідчих дій, спрямованих на отримання достатніх доказів вини кожного працівника прокуратури.