тарифи комунальні корупція.інфо
Рівень, до якого будуть підвищені ціни на газ, міністр не уточнив. Тарифи на газ для населення будуть підвищені з квітня 2015 року.
Про це в четвер, 19 лютого, в ході засідання Громадської ради при Міненерговугілля повідомив міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин, передає Корупція.інфо з посиланням на УНІАН.

"Підвищення цін почнеться з квітня", – сказав Демчишин.

При цьому він додав, що підвищення цін було одним з ключових пунктів переговорів з основним кредитором країни – Міжнародним валютним фондом.

І на переговорах, за словами міністра, обговорювалося одномоментне підвищення цін на газ для населення – до рівня цін на імпортний газ, які на даний момент становлять близько 300 дол. за тисячу кубометрів. Але, як підкреслив Демчишин, уряд на такий крок не пішов.


У той же час, ні Демчишин, ні представники Міненерговугілля, присутні на засіданні Громадської ради, не уточнили рівень, до якого будуть підвищені ціни вже в квітні, посилаючись на те, що встановлення тарифів є прерогативою і компетенцією Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг.

Демчишин також підкреслив, що ситуацію може "згладити" спрощена система субсидій, яка буде представлена ​​і реалізована Мінсоцполітики.

Джерело: Корупція.інфо