Скандально відома 24-річна депутатка від Радикальної партії Ляшка Олена Кошелєва збирається жити у столичному готелі, де за номер потрібно платити близько півтори тисячі гривень на добу.

“Я ще не визначилася. Поки живу у родичів, але, напевно, скоро переїду в готель “Київ”, – зізналася Олена Кошелєва. До слова, номер у готелі “Київ” коштує близько 1500 гривень на добу, тобто близько 45 тисяч гривень на місяць.

Нагадаємо, у перший день роботи в українському парламенті Олена прийшла у розкішній шубі та з двома охоронцями, але так і не змогла відповісти на запитання про державний устрій України.

Варто відзначити, що станом на 7 грудня в готелі “Київ” знімають номери 86 народних депутатів, практично всі комбати і бійці. Депутат-козак Михайло Гаврилюк від номера в готелі відмовився. “Не годиться козакові по готелях шаритися”, – сказав Гаврилюк і повідомив, що знімає недорогу квартиру.

Так само відмовився від готелю і депутат Володимир Парасюк, зазначивши, що живе «з усією своєю командою» в одній квартирі за 11 тисяч гривень на місяць.

 

джерело: vshoke.net