15-го грудня з відповідною заявою час засідання президії ЛОР виступив заступник керівника облради Валерій П’ятак.

Він повідомив, що фінансові показники діяльності львівських підприємств знижуються з кожним місяцем, а хаотичні вимкнення світла можуть призвести до банкрутства.

"Ми говоримо про захист великих підприємств, які мають цілодобовий режим роботи, але нам треба захистити і малий та середній бізнес. Закриття цих підприємств може призвести до зруйнування підприємництва області як такого",- наголосив П’ятак.

Він зазначив, профільні департаменти мали б розробити схему роботи з підприємствами Львівщини та визначити обмеження споживання електроенергії.

У свою чергу заступник мера нашого міста Володимир Шевчук наголосив, саме підприємства наповнюють бюджет, а їхнє банкрутство призведе до порожньої казни.

Додамо, що під час засідання президії ЛОР виступив також керівник панчішної фабрики "Дюна Вест", яка знаходиться у місті Червонограді, Юрій Капустяник. Він поскаржився, що навіть на підприємствах, які працюють цілодобово, "Львівобленерго" виставило обмеження на споживання енергії більш ніж на 50%.

"Нам потрібно 20 тисяч КВт для нормального процесу виробництва, а нам виставили ліміт 8 тисяч. Так ми хіба збанкрутуємо, адже в нас є зобов’язання з експорту, кредити. При цьому, все обладнання в нас нове",- сказав підприємець.

 

 

 

новини про Львів

 


Корупція Інфо
При публікації матеріалів із сайту обов'язкове посилання