201305201251491

За зверненням прокуратури Рівненської області відсторонили посадовця від займаної посади у зв’язку із підозрою у вчиненні ним кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище).

Повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області, передає Корупція.інфо

Так, ухвалою слідчого судді Рівненського міського суду від 12 січня 2015 задовільнили клопотання прокуратури Рівненської області про відсторонення від посади начальника реєстраційної служби одного із районних управлінь юстиції в Рівненській області.

Читати: У Києві на великому хабарі спіймали чиновника Нацкомісії

Однак, у подальшому вказану ухвалу апеляційний суд Рівненської області за скаргою підозрюваного скасував.

Не погодившись із таким рішенням, прокуратура Рівненської області знову звернулася до Рівненської міського суду з відповідним клопотанням.

Читати: У Львові на хабарі 147 тис. грн взяли керівника лісогосподарського підприємства

Як результат − ухвалою слідчого судді Рівненського міського суду 3 лютого 2015 клопотання прокуратури Рівненської області задовільнили повністю та підозрюваного у вчиненні корупційного злочину відсторонили від займаної посади.

Крім того, апеляційним судом Рівненської області за скаргою прокуратури скасував ухвалу Рівненського міського суду про обрання підозрюваному запобіжного заходу у виді домашнього арешту в нічний час та ухвалив 2 лютого 2015 нове рішення, яким посадовцю обрано запобіжний захід − цілодобовий домашній арешт.

У грудні 2014 року начальника реєстраційної служби одного із районних управлінь юстиції в Рівненській області затримали під час одержання неправомірної вигоди в сумі 3 тисячі 500 гривень за сприяння громадянину у державній реєстрації поза чергою речових прав на 7 земельних ділянок на території Рівненського району.

Наразі слідчі СУ УМВС України в області здійснюють у кримінальному провадженні досудове розслідування, яким процесуально керує прокуратура Рівненської області.