В Україні заборонено вже 20 російських телесеріалів
 

Телеканал "Інтер" можуть позбавити ліцензії через трансляцію російського телепродукту за участю знаменитостей, які підтримали війну Росії проти України.

Через російську пропаганду Інтер може втратити ліцензію
Фото: Михаил Почуев/ТАСС
 

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив член експертної комісії з питань розповсюдження і демонстрування фільмів Олексій Курінний.

Він мав на увазі саме новорічну ніч, коли телеканал транслював програму за участю відомих артистів, які висловлювалися на підтримку російської агресії проти України. До них належать знаменитості, яким заборонили в'їзд в Україну і Латвію, зокрема, Валерія, Кобзон, Газманов і багато інших.

Курінний вважає, що інформаційна політика "Інтера" сприяє російській пропаганді, тому неприйнятна для українського суспільства. 

"Враховуючи це, вимагаємо позбавлення ліцензії телеканалу "Інтер", який в умовах війни працює на ворога", – пише Курінний.

Нагадаємо, речник президента України Святослав Цеголко вважає, що керівники українських телевізійних каналів, які санкціонували виступ в ефірі у новорічну ніч деяких російських виконавців, повинні відповісти за свої дії.

Так, у той час як в новорічну ніч телеканал "1+1" показав концерт українського співака Святослава Вакарчука, на телеканалі "Інтер" лунали пісні у виконанні російських "зірок", які публічно висловлювалися на підтримку сепаратистів на сході України.

Як повідомляв iPress.ua, 9 вересня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення та Окружний адміністративний суд міста Києва заборонили на території України ретрансляцію 15-ти російських каналів.

21 листопада голова Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко зазначив, що в Україні заборонено вже 20 російських телесеріалів.

Також заборонили і 69 фільмів з російським актором Михайлом Пореченковим, який прославився стріляниною в бік українських військових, які утримують аеропорт в Донецьку. 

Нагадаємо, 16 вересня Державне агентство з питань кіно заборонило показ в Україні 9 фільмів і телесеріалів російського виробництва.

Раніше Служба безпеки України заборонила в'їзд в країну 35 працівникам російських ЗМІ на термін від 3 до 5 років.

 

 

джерело:iPress