березааа реформи

Народний депутат Борислав Береза приєднався до числа критиків чинної влади, яка в умовах агресії з боку Росії не поспішає проводити такі необхідні для України реформи.

Береза натякнув, що у разі подальшого саботажу реформ необхідно поміняти ту команду в уряді, яка лише декларує свої плани, на тих, хто здатний реально змінювати ситуацію в країні.

«В даний момент не стоїть питання проводити реформи в Україні або не проводити. Питання в тому, хто і як їх буде проводити. Ті, хто зараз декларують бажання проводити реформи, за рік далі прожектів і декларацій про наміри не просунулися. А ті хто може, хоче і знає як реформувати Україну, зараз не біля керма. Відповідь напрошується сама. Недієздатну команду топ-менеджерів у разі відсутності результатів змінюють на нову. А криза-менеджерів які не можуть впораються з ситуацією женуть поганою мітлою не чекаючи банкрутства структури», – пише Береза на своїй сторінці в соцмережі.

На думку нардепа, глава Нацбанку Валерія Гонтарєва, прем'єр-міністр Арсеній Яценюк, начальник Генштабу Віктор Муженко і багато інші керівники відверто провалилися на своїх постах. Тільки проблема криється в тому, що самі чиновники не здатні самостійно подати у відставку, тоді як звільнити їх рішенням парламенту також не вдасться, оскільки практично кожна фракція делегувала своїх представників у владу, причому робилося це не заради альтруїзму.

«Як і раніше процвітає лобізм і корупція. І не просто процвітають, а піднялися на новий рівень. Тому є три варіанти ЯКІСНОЇ зміни. Перший це дочекатися перевиборів у ВР, але раніше жовтня 2015 розпустити Раду не вдасться. А часу у нас не так і багато. Другий це масові народні збурення, які ініціюють відставку уряду і одіозних чиновників. А третій варіант – це те, що Арсеній Петрович спонтанно пожертвує особистими амбіціями та інтересами, і ініціює запуск реформ або ж сам піде у відставку», – продовжив Береза.

Сам нардеп не вірить в реальність третього варіанту, порівнявши його з надіями на пришестя інопланетян. Тому Береза прогнозує, що вже незабаром ситуація сама почне розвиватися по одному з двох варіантів, оскільки країна вже опинилася на краю прірви і далі не може балансувати на місці.

«І зробить вона крок назустріч прірви або відійде від неї залежить від найближчих кроків керівництва держави», – резюмував політик.

Джерело: Корупція.інфо