Народний депутат Борислав Береза на своїй сторінці в соцмережі закликав українців звернути увагу на цікавий законопроект, згідно з яким пропонується перепідпорядкувати Національну гвардію Верховній Раді.

Своє звернення Береза розпочав з інформації про те, що зараз депутати зайняті участю в засіданнях комітетів, де вивчають подані законопроекти. При цьому комітет по боротьбі з корупцією повинен дати висновки за 105 законопроектами на предмет наявності корупційної складової або фактів лобізму.

«Панове українські виборці, хочу вас привітати з тим, що ви обрали, мабуть, самий законогенеруючий склад ВР за всю історію. І депутати генерують законопроекти зі швидкістю гірського потоку. Але ці законопроекти… М'яко кажучи, даремні. У парламентаріїв щирий законотворчий свербіж. Вони беруть не якістю, а кількістю. Законопроектів маса. Більшість з них полягають у поправках або складаються з одного абзацу», – пише Береза.

Разом з тим нардеп констатує, що більшість запропонованих документів не вирішують проблем в корені, а лише демонструють видимість роботи, хоча зрідка трапляються цікаві і корисні законопроекту. Загалом нардеп описав ситуацію знаменитої жартом: «Дамо країні вугілля! Дрібного. Але дохера!».

Щоправда, найбільшу увагу Берези привернув законопроект №1234, з яким він рекомендує ознайомитися всім українцям.

«Правда трапляються й унікальні. Рекомендую зайти по цьому посиланню http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=5268 7 і ознайомитися з законопроектом 1234. Це «прЭлестно». Пропонується перепідпорядкувати Нацгвардію Верховній Раді. Це паніка, а не пропозиція. У Президента армія і СБУ, у прем'єра МВС, у секретаря РНБО тепер, начебто, є Антикорупційне бюро. Тепер пропонується дати свою силову структуру і парламенту. Народ, та ми так скоро до феодалізму скотимося», – резюмував Береза.

 

 

 

Джерело: Преса України