Римський Апостольський Престол, як виняток і знак особливої уваги до України, продовжив перебування нерукотворного образу Ісусі Христа у Львові до вечора четверга 19 лютого 2015 року. Про це повідомила прес-служба Львівської Архиєпархії УГКЦ, передає ІА Корупція Інфо.

“На уклінне прохання окремих категорій осіб (сім’ї загиблих в АТО, поранені, військові, неповносправні, діти з особливими потребами, особи з обмеженими можливостями), а також інституцій, що звернулися до церкви з проханням про можливість помолитися перед Нерукотворним Образом Господа Нашого Ісуса Христа – Римський Апостольський Престол, як виняток і знак особливої уваги до України, продовжив перебування реліквії до вечора четверга 19 лютого 2015 року”, – йдеться в повідомленні.

При цьому доступ до ікони буде обмежений. Впродовж цього часу у Архикатедральному Соборі Святого Юра богослужіння відбуватимуться згідно встановленого порядку, сам храм буде відчинений до 23:00 год.

Нагадаємо, з 30 січня у Соборі св.Юра у Львові перебуває Нерукотворний образ Ісуса Христа – реліквія, яку привезли з Ватикану, з особистої захристії Папи Римського. Святиню мали повернути до Ватикану сьогодні – 15 лютого.

Всі охочі мають змогу прикластись до образу. Заради цього люди вистоюють у чергах від 12 до 24 годин.Через численні черги мирян до Собору св. Юра у Львові змінилиорганізацію дорожнього руху.