Наразі справу Пукача розглядають у закритому режимі.

ГПУ надіслала листа до Міністерства внутрішніх справ із поданням про зняття грифу секретності з матеріалів справи екс-генерала Олексія Пукача, якого засуджено за вбивство журналіста Георгія Гонгадзе. Про це із посиланням на старшого помічника генпрокурора з особливих доручень Валерія Карпунцова.

"Ми надіслали до МВС подання, у якому не заперечуємо про зняття грифу секретності з матеріалів цієї справи", – заявив Карпунцов.

Зазначимо, 29 січня 2012 року Печерський районний суд Києва засудив Пукача до довічного ув‘язнення. Після цього захист вдови журналіста Мирослави Гонгадзе подав апеляцію на вирок через те, що у ході слідства не було встановлено повноту мотивів вбивства журналіста.

Пізніше вирок Пукачу оскаржив і постраждалий у цій справі колега Гонгадзе журналіст Олексій Подольський. Восени 2014 року Київський апеляційний суд розпочав новий етап процесу над Пукачем. Однак справу розглядали у закритому режимі, що обурило громадськість. Згодом голова МВС Арсен Аваков та очільник СБУ Валентин Наливайченко також виступили за відкритий розгляд справи.

 

джерело:Корупція Інфо