Про це на власній сторінці в соцмережі Facebook заявив старший помічник генпрокурора з особливих доручень Валерій Карпунцов.

У такий спосіб він відповів на заяву нардепа Сергія Лещенка.

"Головним слідчим управлінням Генеральної прокуратури України розслідується кримінальне провадження за фактом одержання народним депутатом України Азаровим О. М. неправомірної вигоди в особливо великих розмірах, а саме: 7 700 000 євро, 600 000 швейцарських франків, 500 000 доларів США, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368-2 КК України",– написав Карпунцов.

Також він додав, що Олексій Азаров підпадає під дію санкцій Євросоюзу. Зокрема, у Австрії на п'яти рахунках Азарова-молодшого в банківських установах заблокували більш ніж 6,7 млн євро; в Італії – 900 тис. євро, у Ліхтенштейні заарештували на рахунках компанії Азарова 0,5 млн дол.

У зв'язку із запровадженням проти Азарова санкцій Швейцарією на рахунках у фінустановах останнього заблокували 0,6 млн швейцарських франків.

З його слів, оголошення про підозру – відповідна процесуальна дія у рамках розслідування кримінальної справи.

"Підозра дійсно не повідомлялась, ще не час",– написав він у відповідь на звернення Лещенка.

Зазначимо, у понеділок депутат Сергій Лещенко опублікував відповідь із Генпрокуратури, з якої випливає, що міліція досі не оголосила про підозру сину Азарова.

"Це значить, що Євросоюз скасує санкції проти нього. І це значить, що він і далі можете грабувати Україну – і йому за це нічого не буде",– пише депутат.