мер полтави

Полтавська міська рада не змогла ухвалити рішення про визнання Російської Федерації країною-агресором, а «ЛНР» і «ДНР» – терористичними організаціями.

Міський голова Олександр Мамай утримався від голосування. У зв'язку з цим народний депутат від «Блоку Петра Порошенка» Сергій Каплін звернувся до ГПУ та СБУ, щоб ті порушили справи проти цієї посадової особи і депутатів, які не підтримали цю резолюцію.

На порядок денний Полтавської міської ради було винесено проект рішення про визнання Російської Федерації країною-агресором, а «ЛНР» і «ДНР» – терористичними організаціями. Однак депутати не підтримали це рішення. Зокрема політсила «Совість України», яка має більшість у міськраді і підконтрольна голові міста Олександру Мамаю, заблокувала прийняття цього рішення. Сам мер утримався від голосування за цю постанову».

Народний депутат Сергій Каплін вже звернувся в Генпрокуратуру і СБУ з вимогою порушити справи проти «полтавських сепаратистів».

«Полтава не підтримала цієї надважливої резолюції, яку напередодні прийняла Верховна Рада та інші українські міста. У міськраді було потужне «проросійське» лобі, яке очолив сам мер Полтави Олександр Мамай. Тому необхідно якнайшвидше провести вибори нового мера, щоб сепаратисти не очолювали українські міста », – заявив Сергій Каплін.

Джерело: Корупція.інфо