Учора, 28 січня, під час засідання Тимчасової контрольної комісії Львівської обласної ради зі з’ясування фактів доведення до умисного банкрутства промислових підприємств Львівщини та їх повернення до державної власності (відновлення діяльності) визначено перелік підприємств для першочергового розгляду.

Про це повідомляє  ІА Корупція Інфо з посиланням на прес-службу Львівської обласної ради.

Зокрема, члени комісії вирішили насамперед розглянути стан справ на таких підприємствах: ВАТ «Львівський автобусний завод», ПАТ «Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат», ПАТ «Завод «Львівсільмаш», ВАТ «Львівський завод Автонавантажувач», ПАТ НВК «Полярон».

«Ми повинні поетапно проаналізувати шлях доведення підприємств до банкрутства та осіб, які цьому сприяли. Далі будемо напрацьовувати правовий механізм відновлення діяльності цих підприємств – ініціюватимемо прийняття нормативно-правових документів про націоналізацію (повернення до державної власності) підприємств в Україні, внесення змін у законодавчі акти України про приватизацію та зміни до Господарського кодексу України», – сказав голова комісії Йосиф Ситник.

Також комісія вирішила до наступного пленарного засідання Львівської облради, що заплановане на 17 лютого цього року, підготувати проміжний звіт комісії, у якому окреслити конкретні факти умисного доведення підприємств до банкрутства.

Нагадаємо, що Львівська обласна рада відповідно до рішення від 18 листопада 2014 року № 1242 створила тимчасову контрольну комісію Львівської обласної ради із з’ясування фактів доведення до умисного банкрутства промислових підприємств Львівщини та їх повернення до державної власності (відновлення діяльності).

Згодом до складу комісії увійшли депутати облради Йосиф Ситник, Михайло Титикало, Олег Рісний та Юрій Візняк, представники профспілок та працівники підприємств, фахівці господарського права й аудитори.