Чергова хвиля мобілізації стартує сьогодні, 20 січня. Про це повідомив речник Львівського обласного військового комісаріату Роман Поронюк, передає ІА Корупція Інфо.

 

За його словами, ця хвиля мобілізації відрізнятиметься від попередніх. Зокрема, тепер людей призиватимуть не одразу у військовий підрозділ, як це було раніше, а у навчальні центри, де вони проходитимуть вишкіл впродовж 20-30 днів. Звідти майбутні бійці отримають направлення до військового підрозділу. Лише після цього вони можуть бути злучені до АТО.

Ще однією особливістю цієї хвилі мобілізації стане більш прискіпливий психологічний відбір мобілізованих. «Командири мають бути впевнені у тому, що бійцю можна дати зброю та бойове завдання. Утім, досі тієї кількості психологів, що працювали у військкоматах, було недостатньо. Зараз планують збільшити їх кількість», – сказав Роман Поронюк.

Як ми вже повідомляли раніше, чиновники запевняють, що до війська кликатимуть лише досвідчених професіоналів і патріотів від 20-ти до 27-ми років, 18-річних юнаків не чіпатимуть. За задумом, новобранці покликані створити ефективний резерв, а також нарешті замінити бійців на передовій.

джерело: Твоє місто