Тепер Львів охороняють не лише міліціянти, а й громадські активісти та небайдужі містяни

З четверга Центр безпеки міста відновив свою роботу, тож запрошує усіх львів’ян  на спільне патрулювання, передає Корупція.інфо

Слідкувати за безпекою на вулицях будуть активісти громадських формувань, містяни та міліціянти. Враховуючи, що Львів уже навчений гуртуватись, адже торік взимку такі патрулювання були звичною справою, зараз спільна робота буде ще більш злагодженою.  “Ми бачимо, що війна поширюється за межі лінії фронту. Ворог не має жодних моральних бар’єрів і використовує методи терору проти мирних мешканців: диверсії на об’єктах цивільної інфраструктури, спроби дестабілізації в тилу. Ми посилили охорону всіх об’єктів життєзабезпечення міста. Прошу львів’ян бути пильними і надавати інформацію в органи правопорядку про будь-яких підозрілих осіб чи дії. Міськрада Львова вирішила відновити посилене патрулювання міста за участю громади. Пам’ятаємо успішні приклади, коли спільними зусиллями ми суттєво збільшили рівень безпеки та порядку у Львові”, – зазначає мер Львова Андрій Садовий.

Тож очільник міста закликає усіх небайдужих долучатись, бо “безпеки не може бути забагато”. Як і після Ночі гніву, слідкувати за правопорядком і викривати зловмисників будуть і піші, i вело- та автопатрулі, інформує прес-служба міськради. 
 

 


‡агрузка...