DdXYAKEx8FQ

Голова Верховної Ради Володимир Гройсман вважає, що народні депутати, які голосували неперсонально, мають нести покарання

Про це спікер написав на власній сторінці у "Фейсбуці", коментуючи вчорашнє блокування трибуни, передає Корупція.інфо

"Було зафіксовано факт кнопкодавства і депутати почали блокувати трибуну. Сааме тому я змушений був закрити сесію", – пояснив Гройсман.

Він також повідомив, що заява депутатів до регламентного комітету щодо кнопкодавства з'явилася за дві з половиною години після голосування і комітет в найкоротші терміни розгляне цю заяву. 

"Я вважаю, що кнопкодавство недопустиме і рішення мало б передбачати персональне покарання депутата. Як варіант – депутат може отримати заборону на голосування на 2-3 дні. Але це рішення має приймати регламентний комітет, а потім зал", – заявив Гройсман.

Читати: Раді пропонують ввести штрафи за кнопкодавство

Нагадаємо, вчора група народних депутатів з фракцій "Самопоміч" та Радикальної партії заблокувала трибуну, вимагаючи переголосування по питанню погодження кандидатури генпрокурора Віктора Шокіна.

За словами блокувальників, під час цього голосування було два випадки кнопкодавства. Спікер був змушений закрити засідання.