Терористи, попри значні втрати, намагаються наступати на українських силовиків. Солдати також несуть втрати пораненими, вбитими, а також полоненими, котрих бойовикам вдалось захопити під Донецьким аеропортом, передає ІА Корупція Інфо.

Поряд з регулярними військовими підрозділами приймають участь в боях і добровольчі загони. На самій передовій під Донецьком, ведуть бої бійці Добровольчого українського корпусу під командуванням Дмитра Яроша.Боєць підрозділу Правого Сектору Олена Білозерська повідомляє про поранення лідера їх організації під стратегічним летовищем Донецька, котре стало ареною найважчих боїв всієї війни на Сході.

“Сьогодні на Пісках поранений Дмитро Ярош. Двома уламками – один під око, другий перебив руку. Він вже евакуйований, з ним все буде в порядку. Також поранені двоє хлопців з його охорони.” – додала Білозерська.

Цю інформацію підтвердив і речник прес-центру Правого Сектору Артем Скоропадський. За словами Скоропадського, життю Яроша наразі загрози немає, поранення не загрожує життю Яроша.

Лікар вже оглянув Дмитра Яроша. В нього – осколковий відкритий перелом нижньої третини плеча (до ліктя). Рука вражена серйозно, поранення голови – легке.

Зараз Ярош перебуває у шпиталі в Дніпропетровському, його готують до операції.