Гриценко

Змінити ситуацію в зоні АТО на краще може сучасна зброя. Якби Україна мала усе необхідне, то отримала би перемогу над російськими окупантами. Таку думку висловив колишній міністр оборони Анатолій Гриценко, передає Корупція.інфо

Читати

«Україні необхідні безпілотні літальні апарати, крупнокаліберні снайперські гвинтівки і взагалі обладнання для загонів спецпризначення і спецоперацій для того, щоб можна було знищувати системи залпового вогню», – сказав Гриценко. Додав, що ситуація в зоні АТО зміниться із позитивним результатом для України, якщо держава матиме все необхідне.

«Сам факт рішення про поставки додаткової техніки та озброєнь Україні від економічно та військової найпотужнішої держави у світі вже зіграє позитивну роль. Тим більше, коли російські війська і терористи відчують її безпосередньо своїми втратами, зривом своїх наступальних планів, коли будуть змушені видворятися за межі кордонів України. Це реальна допомога», – зазначив екс-міністр оборони. 

Читати: 

Зі слів Гриценка, «зусилля світової спільноти у сфері енергетики, фінансів, військово-технічній, дипломатичній та інформаційній працюють на ізоляцію і стримування агресії, щоб жодна людина у третьому тисячолітті не могла зламати одноосібним рішенням всю міжнародну систему колективної безпеки і законодавства».