авіація (1)

Військовий підкреслив, що після появи цієї інформації в ЗМІ, вони вперше за 5 діб отримали ефективну артилерійську підтримку.

Заступник командира 1-ї роти 40-го мотопіхотного батальйону ЗСУ по роботі з особовим складом старший лейтенант Ламака повідомив журналісту Юрію Бутусову подробиці авіаудару бойовиків під Дебальцевим.

Бутусов процитував повідомлення військового на своїй сторінці у Facebook, передає Корупція.інфо

"Над нами зафіксовано кілька прольотів груп бойових літаків, які спостерігали всі наші бійці в районі Новогригорівки, поблизу Дебальцевого. З ранку ми піддаємося сильним обстрілам, і в момент прольоту літаків по нашим опорним пунктам були нанесені ряд ударів боєприпасами великої потужності, які ми на позиціях розцінили як бомбовий удар", – йдеться у повідомленні.

Ламака пообіцяв, що після припинення обстрілу, він складе рапорт. Він підкреслив, що свідками події є весь особовий склад.

"Одразу після повідомлення на "Цензор.Нет" командування відновило зв'язок з нашим підрозділом, який був відсутнім 5 діб. Вперше за 5 діб ми отримали ефективну артилерійську підтримку, і здійснюємо коригування вогню по ворожим вогневим точкам, безпосередньо взаємодіємо з артилерією. Кожного, хто вважає, що ми вигадали інформацію про авіаудар, я запрошую до нас під Дебальцеве, на наші опорні пункти, можете перевірити, провести експертизу. Гарантую незабутні враження. Ми ведемо безперервні бої вже третій тиждень, і щодня піддаємося артобстрілам. Так, зараз мені телефонують і кажуть, що я не повинен був нікуди дзвонити, але для мене важлива безпека особового складу, і я відповідаю, щоб мої хлопці виконали завдання з мінімальними втратами", – заявив він.