Бійці 24-ї окремої механізованої бригади просять вище керівництво держави провести належне розслідування трагедій під Зеленопіллям, Іловайськом та подій у донецькому аеропорту. Про це під час прес-конференції заявив військовослужбовець 24-ї окремої механізованої бригади Володимир Лазор, повідомляє ІА Корупція Інфо.

«Я би хотів звернутися до вищого командування і безпосередньо до Президента України. Ми, військові, хочемо знати правду про те, чому відбуваються такі події, як в Зеленопіллі, Іловайську, донецькому аеропорту»,– сказав він.

«Необхідно створювати слідчі комісії, які будуть працювати максимально відкрито. Але дуже важливо, щоб до цих комісій входили не лише прокурори чи хтось з Києва. У цих комісіях мають бути безпосередні учасники тих подій, представники кожного підрозділу. Адже ми можемо безпосередньо розповісти, що там відбувалося, провести аналіз», – наголосив боєць.

При цьому військові наголошують, що в трагедіях не звиувачують якусь конкретну особу та зазначають, що українське суспільство достатньо доросле для того, аби зати правду.