Люди на машинах з «Почесної варти» (бійці з батальйону «Айдар»), яких супроводжували машини Автомайдану, влаштували свавілля на трасі Бориспіль-Київ.

Про це у Facebook повідомляє громадська організація ЄвроМайдан

«Рухаючись по трасі із забороненою швидкістю 40 км / год, займають всі смуги, блокують рух всього транспорту, а потім підрізаючи авто б'ють водіїв транспортних засобів», – йдеться в повідомленні
 

У відділення міліції вже звернулося кілька людей, які були побиті цією групою людей. Були й такі, яким погрожували розмахуючи зброєю.

На ситуацію відреагував журналіст Артем Шевченко, заявивши, що офіційна відповідь, в тому числі і від Новин «Айдара», і від заступника голови Комітету ВР з оборони і нацбезпеки підполковника С.Мельничук обов'язково повинна бути.

«У героїчному батальйоні «АЙДАР» дійсно погані процеси: двовладдя, конфлікти, відверте втручання в бізнес і кримінальні виробництва. До речі, всі джерела кажуть, що і «Динаміт», і «Чужий» загинули не в результаті ворожого вогню, а в результаті конфлікту з угрупованням «чорних» – під час з'ясування стосунків вибухнула граната», – написав він на своїй сторінці в Facebook