Екс-президент Віктор Ющенко не був учасником Революції Гідності, оскільки під час неї закликали до звільнення колишнього прем’єра Юлії Тимошенко, яка тоді перебувала у в’язниці.

"Коли весь Майдан вторить: "Юлі волю!", мого місця там немає",– сказав він, відповідаючи на причини неучасті у відповідних подіях.

Екс-президент розкритикував Тимошенко, стверджуючи, що вона діє в інтересах Москви та власних амбіцій.

"У Путіна немає більшого дестабілізуючого фактора (політичного, я маю на увазі) в Україні, ніж Тимошенко. Якщо Тимошенко дочекається, коли Петро Олексійович Порошенко перший раз спіткнеться об поріг, ви побачите місію Тимошенко",– вважає він.

Також Ющенко уникнув прямої відповіді на питання, чи забороняли йому лідери Євромайдану брати в ньому участь.

"Питання не в тому, що пускали чи не пускали. Я добре розумів, що в тому політичному колі лідерів, які там з'явилися, живе інший проект, паралельно політичний до того дійства, яке відбувається по площі. Коли я став свідком мімікрії, як, здавалося, абсолютно величаві, здорові вимоги розумної молоді перекриваються короткою перспективою трансформації влади, я зрозумів, що ми попадаємо у велику національну халепу",– заявив екс-президент.

Водночас Ющенко запевнив, що приходив на Майдан, а члени його родини навіть зображені на багатьох фотознімках із тих подій.