Глава уряду вважає, що росіяни і жителі анексованого півострову страждають від імперської політики Кремля. 

Яценюк впевнений, що Україна поверне окупований Крим Швидкої і простої відповіді  щодо того, як повернути Крим, зараз не існує, однак він є і буде українським. 

Про це заявив глава українського уряду Арсеній Яценюк  під час прес-конференції. Глава українського уряду заявив про те, що Крим повернеться до складу України і додав, що через окупацію півострова страждають не лише його жителі, але й громадяни РФ. 

Читайте також: Яценюк назвав СНД мертвонародженою організацією, що забезпечує інтереси "русского мира" "Якщо Господь нам допоможе, ще при нас ми повернемо Крим. Якщо ні – це зроблять наші діти або онуки. Які перспективи Криму взагалі? Я думаю, що якби люди, які зараз живуть у Криму, якби вони пішли на референдум зараз, то пішли б зовсім з іншим настроєм, а половина взагалі б не пішла. Думали, зараз прийде Росія і стане дуже добре… Самій Росії буде складно. При всіх жахливих двосторонніх стосунках, які є між Україною та північним сусідом, я не бажаю успіху Кремлю, але хотів би, щоб росіяни не страждали від політики імперського режиму", – заявив Яценюк під час виступу перед журналістами. 

Також він додав, що в окупованого Криму дуже мало шансів стати офшорною зоною.

 

Яценюк планує відчитатися перед фіскальною службою щодо джерел свої доходів