Під головуванням прокурора Львівської області Романа Федика проведено оперативну нараду, на якій заслухано стан досудового розслідування щодо підприємницької діяльності на території «Привокзального ринку».

«Проведення такої наради забезпечило належну координацію дій органів досудового розслідування та процесуального керівництва, наслідком чого стало оголошення підозри восьми особам з працівників ринку «Привокзальний у кримінальному провадженні, за ознаками кримінальних правопорушень». Останнім обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту», – повідомили у прес-службі відомства.

Зараз досудове розслідування у кримінальних провадженнях триває та перебуває на контролі прокуратури області.Як повідомляв ZAXID.NET, 29 грудня минулого року Галицький суд Львова постановив взяти під домашній арешт п’ятьох працівниць Привокзального ринку. Жінкам загрожує позбавлення волі на термін до п’яти років.

На Привокзальному ринку регулярно з кінця квітня минулого року відбуваються конфлікти між адміністрацією ТзОВ «Привокзальний ринок» та працівниками ринку.

Працівники базару звинувачують керівництво підприємства у поборах, намагаються у суді домогтись скасування ухвали міськради Львова про приватизацію частини приміщень ТзОВ «Привокзальний ринок», яка, на їхню думку, була проведена з порушенням процедури.

 

джерело: Захід.нет