Кабінет міністрів України продовжив термін реєстрації вимушених переселенців із зони проведення АТО та Криму для одержання соціальних виплат до 1-го лютого наступного року.

Про це під час прес-конференції заявив міністр соціальної політики Павло Розенко.

"Уряд прийняв рішення внести зміну в постанову №637 від 5 листопада 2014 щодо продовження терміну обліку осіб, які переміщуються з тимчасово окупованій території і районів проведення АТО: замість 31 грудня 2014 цей термін був продовжений на місяць – до 1 лютого 2015 року",– сказав він.Причиною цього рішення стала велика чисельність переселенців і суттєве навантаження на центри соціального захисту.

Також Розенко розповів, що поточна норма стосується виключно тих переселенців, які виїхали із зони АТО та Криму і яким були призначені соціальні виплати на новому місці проживання до 1-го жовтня, коли було ухвалено рішення щодо обліку переселенців.

З його слів, вимушені переселенці матимуть змогу отримувати соціальні виплати в інших регіонах тільки після реєстрації.

Зазначимо, у листопаді цього року Кабінеті міністрів встановив можливість здійснення соцвиплат для вимушених переселенців із Криму та зони АТО виключно у випадку їх постановки на облік до 31-го грудня.