Сьогодні, 24 лютого, т.в.о. начальника ГУМВС України у Львівській області полковник міліції Руслан Домніцак представив особовому складу нового заступника начальника ГУМВС України у Львівській області полковника міліції Сергія Зюбаненка та нового начальника Львівського міського управління міліції підполковника міліції Павла Гарасима.

Про це повідомляє  ІА Корупція інфо із посиланням на ВЗГ ГУМВС України у Львівській області.

Представлення відбулось у приміщенні Головного управління МВС України у Львівській області. Окрім керівників служб та підрозділів ОВС Львівщини, на представленні були присутні міський голова Львова Андрій Садовий та прокурор Львова Андрій Гнатів.

«Я особисто переконався, що Сергій Зюбаненко є порядним чоловіком та професіоналом своєї справи. На посаді заступника начальника міліції Львівщини він буде куратором штабу та кадрової роботи. Крім того, займатиметься питаннями матеріально-технічного забезпечення», – зазначив під час представлення Р.Домніцак.

А.Садовий, коментуючи нові призначення, заявив, що у теперішній непростий час головне – це безпека. Тому у Львові новий начальник міліції міста може розраховувати на максимально тісну співпрацю з органами міської влади.

«Час складний і, безперечно, місто завжди допомагало і допомагатиме правоохоронним органам. Але ця дорога має бути не з одностороннім рухом – місто розраховує на взаємність. Вимоги до правоохоронців у львів’ян дуже прості – це якісна робота та відчуття безпеки. Треба максимально використовувати ресурс громадськості, тому що безпеки забагато не буває», – зазначив А.Садовий.

А.Гнатів побажав новопризначеним керівникам успіхів у роботі на нових посадах і особливо відзначив роботу С.Зюбаненка на попередній посаді керівника міліції Львова.

«Це достойна і професійна людина. У непрості часи він впорався з усіма викликами», – зазначив А.Гнатів.

С.Зюбаненко та П.Гарасим подякували присутнім за довіру та пообіцяли надалі гідно служити українському народу та сумлінно виконувати свої службові обов’язки.

«Для мене сьогоднішнє призначення – честь. Я зроблю все, щоб виправдати цю довіру до мене. Я відчуваю, що на цій посаді зможу зробити більше для людей і маю чіткий та скоординований план дій на майбутнє», – зазначив С.Зюбаненко.