Представники туристичної галузі Львівщини представили свої пропозиції щодо відпочинку та подорожей Україною для мешканців Південно-Африканської Республіки. Таку можливість регіональні туристичні компанії отримали на зустрічі з першим секретарем Посольства ПАР в Україні Вішем Бадалом, яка нещодавно відбулась у Львівській ОДА.

Про це  ІА Корупція Інфо повідомили у прес-службі ЛОДА.

Спільно з обласним департаментом міжнародного співробітництва та туризму, а також представниками посольства вони обговорили проблеми транспортної доступності та безпеки туристів на території Південно-Африканської Республіки. Сторони виявили взаємну зацікавленість у відкритті туристичних об`єктів Львівщини та ПАР.

Секретар посольства Віш Бадал розповів, що особливо привабливим у південно-африканському відпочинку є дика природа, пригодницький туризм, винні та ділові тури. Разом з тим, за його словами, південноафриканці прагнуть пізнати туристичний ринок Львівської області, адже вона є особливо цікавим регіоном.

На завершення учасники зустрічі також домовились про подальший взаємний обмін інформацією та пропозиціями на туристичному ринку Україні та Південної Африки.