Працівник беркуту м. Львова Роман Тимків, який 19 січня 2014 року, разом зі своїми колегами, знищив автомобіль активіста "Автомайдану" Ярослава Гончара, не поніс ніякого покарання і продовжує спокійно працювати в міліції.

Місцева прокуратура відмовляється як-небудь реагувати, а міліцейське керівництво каже, що подумає лише про дисциплінарне стягнення.

Відеозапис знищення автомобіля Ярослава Гончара викликала величезний резонанс. Сотні тисяч людей побачили, з якою ненавистю беркутівці накинулися на машину активіста і громили її до повного знищення.

Влада змінилася, прийшов новий міністр МВС, а ось всі злочинці залишилися на своїх місцях. Арсен Аваков розраховує, що такі як Тимків, захищатимуть його аналогічно, як вони захищали Януковича.

Київські активісти проїхали 800 км для того, аби особисто поспілкуватися з львівськими правоохоронцями.

Адже вони дізналися, що працівники "Беркуту" Віталій Куропась і Роман Тимків, які під час Майдану били їхнього товариша, так і не були покарані.

"Якщо мало місце подій на території Києва то ви розумієте, що воно розслідується або в прокуратурі Києва, або в прокуратурі Київської області",– пояснив активістам в. о. прокурора Львівщини Андрій Гнатів.

Втім у активістів було ще одне питання: чому досі не було покарано правоохоронців, які в лютому 2014-го року підпалили військову частину "Беркута". Внаслідок пожежі загинуло двоє людей. А беркутівець-палій втік у Росію. Інші ж правоохоронці, які нікого не попередили про підпал, все ще працюють у правоохоронних органах.

Відтак київські автомайданівці роботою прокуратури Львівщини залишилися розчаровані. За 9 місяців правоохоронці так і не зуміли розібратися ні зі справою побиття активістів, ні з винними у підпалі військової частини і загибелі людей.

 

 

Кай Кіт

 

Корупція.інфо