Активісти ІГО «Допомога армії України» закликали представників влади Львова та області вжити усіх заходів, аби у період з 23 грудня по 2 січня 2014 року на території Львова та області не лунали салюти та феєрверки. Про це йдеться у відкритому зверненні волонтерів до міського голови Львова Андрія Садового, т.в.о голови Львівської ОДА Юрія Турянського, голови Львівської обласної ради Петра Колодія та мерів міст Львівської області.

 

Волонтери наголошують, що у час, коли частина нашої держави палає у вогні, кращі сини України гинуть на фронті, захищаючи незалежність України, гучні святкування з салютами, феєрверками та іншими піротехнічними засобами (до чого так звикли у період новорічних свят) є неприпустими.

 

«Саме тому ми звертаємося до очільників області та мерів міст з вимогою прийняти рішення (кожен на своєму рівні) про заборону використання на території області феєрверків, салютів та інших піротехнічних засобів у зв’язку з подіями, які відбуваються на Сході України. Навіть якщо для цього потрібно скликати позачергові сесії різних рівнів. Вистачить з України феєрверків від градів, буків та смерчей, які на Донбасі виглядають зовсім не по-святковому, а несуть смерть та розруху», – наголошується у зверненні.

 

Джерело: Прес-служба ІГО «Допомога армії України»