Троє львівських бізнесменів вирішили зробити незвичайний подарунок батальйону Нацгвардії імені генерала Кульчицького – бойову розвідувально-дозорну машину БРДМ-2.

Ігор Назаркевич, Андрій Гудзоватий та Юрій Романенко колись купили її для особистих потреб, але зараз вирішили, що на Донбасі вона буде значно потрібнішою.

«Машину колись купували для активного відпочинку, але зараз на Сході від неї буде набагато більше користі. Звернулися до військових, спитали чи не хочуть вони поповнити свій військовий автопарк ще одним бойовим автомобілем. Останні нашій пропозиції були тільки раді»,- розповідає А. Гудзоватий.

Що правда, як зазначає бізнесмен, перед тим, як дарувати машину треба було її дещо «підрихтувати».

«Коли ми придбали цей автомобіль, ми його не переоснащували, тобто він був у автентичному вигляді. Перед даруванням ми повністю перебрали двигун, поставили нові акумуляторні батареї, тому зараз машина, як кажуть, на повному ходу»,- додав А.Гудзоватий.

Єдине чого поки що бракує подарованому автомобілю зі слів бізнесмена – це кулемета і оптики. Проте їх вже повинні поставити в Києві, куди БРДМ-2 вирушила одразу після дарування.

На цьому львівські бізнесмени-благодійники не зупиняться. Як тільки буде можливість зробити черговий такий подарунок, то обов’язково нею скористаються, зазначає А.Гудзоватий. А тим часом вони продовжать допомагати українській армії та добровольчим батальйонам менш об`ємними подарунками.