Мова йде про традиційний “Різдвяний ярмарок”, який відбувається в місті щороку. Журналісти видання “Ратуша” дізнались, що ярмарок заробляє мільйони, а в міський бюджет йде лише 9 тисяч гривень.

Захід відбувається таким чином – в центрі міста розташовують декілька десятків дерев’яних торгових павільйонів, де продають сувенірну продукцію, різдвяні подарунки та інші деталі. Він триває приблизно півтора місяці.

Організатором “Ярмарку” є ТзОВ “Львівські ярмарки”. Саме йому і платять орендну плату підприємці, які хочуть виставляти свою продукцію на ярмарку. Як виявилось, орендна плата за одну “хатинку” становить 25 тисяч гривень.

Також, підприємець сплачує ще і комунальні послуги за світло в сумі близько 3 тисяч гривень. На одному ярмарку павільйонів розташовано більше сотні. Таким чином, без торгівлі, лише за оренду ТзОВ отримує майже 3 мільйони гривень.

І з цієї суми в міську казну йде лише 9 тисяч гривень: «Відповідно до рішення виконкому Львівської міськради, організатор, «Львівські ярмарки», повинен укласти договір з управлінням комунальної власності на оренду конструктивних елементів на площу 550 м. кв. В сумі це буде приблизно 9 тис. грн (орієнтовно по 15 грн за метр квадратний). — Крім того, всі підприємці, які беруть участь у ярмарку, сплачують єдиний податок, хто на єдиному; хто на загальній системі оподаткування — з найманих працівників сплачують податок із доходів фізичних осіб.

Відповідно, ці всі податки ідуть в місцевий бюджет» — зазначила Галина Шарко, начальник відділу торгівлі та тендерних закупівель Львівської міськради.

ТзОВ організатор орендує павільйони з дерев’яних конструкцій та безтендерній основі. З чим це пов’язано і хто пролобіював таке рішення, журналісти ще не встановили."

 

 

новини про Львів


Корупція Інфо
При публікації матеріалів із сайту обов'язкове посилання