Як ми всі знаємо буквально на днях губернатором Львівської  області призначено найближчого соратника мера міста Львова Андрія Садового, Олега  Синютку, який довгі роки працював   його першим заступником, тобто був з Андрієм Івановичем   в горі та в радості.

     Після цього призначення перша думка в мене була, що Андрій Іванович хоче отримати повну владу у рідному для себе регіоні – Львівській  області, але пройшло два святкових тижні був прийнятий бюджет нашої держави і стало зрозуміло, що вперше регіони на місцях можуть отримати серйозні матеріальні ресурси  як заявив депутат Верховної ради  Гончаренко О.О. від «БПП» це збільшення від податків, які залишаться в місцевих бюджетах по всій території України близько 26 млдр. гривень. Також зрозуміло, що в жовтні 2015 року відбудуться вибори місцевих рад  та мерів міст, а також  Андрій Садовий  заявив в інтерв’ю «Український правді» про те, що  йому залишилося працювати рік, але уникав всіх питань про своє майбутнє  у великий політиці.

    Після цього в мене з’явилась  зовсім інша( суб’єктивна)  думка, скоріш за все Андрій  Іванович який являється великим стратегом, що і показала перемога партії «Самопоміч» та 50 не прохідне місце  Андрія Івановича на виборах до Верховної ради України зробив, дуже розумний хід

 (який вже існував в історії нашої країни -це  призначення  президентом Кучмою  злочинця Януковича прем’єр -міністром України з метою правонаступництва на посаду президента та найвідоміший тандем світу в державі агресора,  яка веде війну проти України – Путін та Медведев),

посприяв  призначенню свого найближчого соратника на посаду губернатора з метою виходу із тіні Олега Синютки та з метою отримання чільних позицій на  майбутніх виборах міського голови м. Львова. Таким тандемом Андрій Іванович вбив одразу двох зайців, однозначно враховуючи репутацію Олега Синютки  як господарника якого дійсно у Львові боялися начальники жеків та навіть двірники у нього є всі шанси перемогти на виборах мера м. Львова та убезпечити Андрія Садового від приходу в мерію чужої людини  яка можливо проведе ревізію всіх попередніх витрат тендерів та іншого, а також  вибити Львівській регіон з  під контролю «ВО Свободи» у міській  та обласній радах, а за допомогою посади губернатора  Львівської області проводити грамотну піар компанію в першу чергу, успіхами в роботі які неодмінно будуть грамотно висвітлюватись засобами масової інформації .

А наскільки ми всі вже довгий період знаємо Андрія Івановича я чомусь впевнений, що піар підтримка та інформаційна політика нового губернатора буде на висоті і до жовтня  цього року рейтинги  губернатора у Львові будуть високі . 

 

//Дмитро Разумовський, директор Інформаційного агенства "Корупція Інфо"