ЛНР

Бойовик «ЛНР», який нібито приїхав до Москви з Первомайська Луганської області продовжив свої пригоди на столичних дорогах, дізнавшись від москвичів, що він насправді не герой, а вбивця. В черговий раз цей персонаж став «зіркою YouTube», передає Корупція.інфо

Захисник «русского мира» їхав по зустрічній смузі, чим і привернув увагу московських громадських діячів, які разом з правоохоронцями стежать за дотриманням правил дорожнього руху на проблемних ділянках.

На відео з іншої камери видно, що він їде по зустрічній смузі з імпровізованим проблисковим маячком на лобовому склі.

Після того, як його зупинив поліцейський, бойовик, який втратив зв'язок з реальністю, почав вимагати супроводу, щоб подолати пробки і встигнути на похорон своїх побратимів.

Усвідомивши, що поліцейські не мають наміру виконувати його прохання і будуть складати протокол, вояка з ЛДПР розплакався.

Як відзначають блогери, левова частка переглядів відеоролика припадає саме на росіян, оскільки вони всерйоз стурбовані поверненням подібних осіб у їх міста.

«Вони добре пам'ятають ветеранів Афгану і Чечні, прекрасно розуміючи, що донбаські «ветерани» ще гірші, тому що по суті є бандитами, які займалися грабежами і вбивствами мирного населення, ховаючись від ВСУ за спинами жінок і дітей», – зазначають учасники одного з блогів.

 

Джерело: Преса України