У сьогоднішніх «Зведених даних» Інформаційно-аналітичного центру Ради національної безпеки і оборони повідомляється: «Днями до 184-го навчального центру Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного прибули декілька сотень мобілізованих громадян», передає ІА Корупція Інфо.

«Днями до 184-го навчального центру Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного прибули декілька сотень мобілізованих громадян», –повідомляється в сьогоднішніх «Зведених даних», опублікованих у неділю на сайті Інформаційно-аналітичного центру Ради національної безпеки і оборони, де також інформують:«На Львівщині вони посилено займатимуться на базі навчальних потужностей найбільшого полігону для сухопутних військ у Європі. Зважаючи на те, що мобілізовані вже проходили військову службу, курс відновлення бойових навичок розрахований на 26 діб активних занять.

80% часу буде віддано практичним тренуванням з особистою зброєю, технікою, засобами зв’язку та засобами колективного вогневого ураження. Офіцерам запасу також доведеться наново практикуватися у керівництві особовим складом. Наразі крім речового та іншого забезпечення, військовозобов’язані відразу отримують банківські зарплатні картки, куди із моменту їх зарахування на службу починає нараховуватись грошове забезпечення».