Про неминуче погіршення українсько-російських стосунків прем'єр-міністр РФ написав у своїй статті для "Независимой газеты".

"Ми заздалегідь попередили українських партнерів: погіршення наших відносин неминуче в разі застосування Угоди про асоціацію України з ЄС в тому вигляді, в якому вона підписана",- йдеться в тексті публікації.

За деякими оцінками, зазначає політик, українська економіка кожного року буде втрачати щонайменше 33 млрд доларів. У свою чергу РФ має намір захищати інтереси своїх виробників і ринки, відслідковуючи можливу появу на ринку РФ товарів з ЄС за демпінговими цінами.

"У список для контролю потрапила практично вся українська продукція — від свинини до кораблів. У разі виявлення таких "українських" товарів вони будуть обкладатися відповідним митом, щоб захистити своїх товаровиробників від недобросовісних конкурентів",- наголосив Медвєдєв.Він також додав, що наближення нормативної бази нашої держави до норм Євросоюзу приведе до "різкого скорочення інформаційного обміну між митними службами України та РФ".

 

 

новини про Львів

 


Корупція Інфо
При публікації матеріалів із сайту обов'язкове посилання