43A0EB7C-BC13-4DF3-81B4-DF03078046EC_mw1024_s_n

Депутат, колишній комбат "Айдару" Сергій Мельничук заявив, що ться.

На брифінгу він також заявив, що йому погрожують порушенням кримінальної справи, передає ІА Корупція.інфо

"Мною 27 січня був написаний рапорт на міністра оборони про повернення на фронт. Вказано було в рапорті, що у зв’язку з тяжким становищем на фронті прошу повернути мене на раніше займану посаду, відкомандирувати назад у батальйон "Айдар" для виконання обов’язків з подальшим складанням депутатських повноважень", – заявив Мельничук.

"На даний момент міністр внутрішніх справ в лице при міністрі оборони заявив мені, що всі мої телефонні перемовини записуються, і що він готує подання на прокуратуру: мене буде заарештовано – і на цьому все буде скінчено", – розповів він.

Читати: У Києві міліція затримала п’яного «айдарівця», який погрожував перехожим гранатою

"Тому після того, як я про це сказав своїм побратимам, сумісно було прийнято рішення, що все-таки є два фронти: один фронт там, перед ворогом, а інший фронт тут, перед тіньовим ворогом, який прийшов на крові Майдану, на крові Небесної сотні і засів зараз на верхівці влади", – заявив Мельничук.

Він наголосив, що "тому прийнято рішення зоставатися на двох фронтах".

Читати: У Києві під стінами Міноборони “айдарівці” підпалили шини (фото)

"Але це не значить, що я не приїду в батальйон. Я найближчим часом повернуся в батальйон, і там буде наведено відповідний порядок. Командир батальйону, ВЧ 0624, все ж таки, буде наш – майданівець, виходець із нашого батальйону, а не ставленик інших структур. І ми будемо на два фронти воювати"", – сказав Мельничук.

Читати: Екс-комбат «Айдара» Мельничук назвав зрадників у керівництві АТО

Він також анонсував, що подасть законопроект, який дозволить командирам батальйонів суміщати обов’язки народного депутата і військовослужбовця.

Коментуючи зауваження, що лідер його партії Олег Ляшко не схвалює дії бійців "Айдару" під Міністерством оборони, Мельничук сказав, що вони – патріоти, які захищають Україну.

"Потрібно буде, будемо захищати її і тут, біля Верховної Ради, біля Адміністрації президента, біля Міністерства оборони. Ми не зрадимо, тому що рік назад на Майдані ми відстоювали свою правоту", – заявив він.

Мельничук також сказав, що під Міністерством оборони мітингували і палили шини не лише представники "Айдару".