anton_gerashchenko

Сьогодні вранці в Маріуполі в житловому результаті удару з Градів, загинуло 15 мирних жителів і поранено більше 70, – пише нардеп Антон Геращенко на своїй сторінці у Фейсбук, передає Корупція.інфо

Кількість загиблих з кожною годиною зростає, так як поранення і опіки отримані від розривів реактивних снарядів дуже важкі. Півгодини тому терористами за наказом російського військового командування було завдано повторний удар «Градами» по житловому мікрорайону «Східний».

Кількість жертв і постраждалих уточнюється. До найближчого українського блокпоста номер 15 – чотири кілометри. Навіть з Граду помилитися на 4 кілометри неможливо. Мета цього удару, без сумніву створити паніку в Маріуполі і примусити українську владу до перегляду невигідних для Путіна Мінських домовленостей.Аналогічним обстрілу піддаються житлові масиви міст – Дебальцеве, Щастя, Станиця Луганська.

Звертаюся до всіх українським і зарубіжним ЗМІ з проханням показати той кошмар, який твориться зараз в Маріуполі по центральних телеканалах цивілізованих країн, так само як Ви транслювали новини про паризькі теракти.

Покажіть тепер шаленість Путіна на весь світ також! Може після цього, народи цивілізованих країн зажадають від своїх урядів надавати більшу підтримку Україні.

Маріуполь це Україна!

У місті і навколо нього достатньо сил для його оборони, які добре зміцнилися за минулі чотири місяці. Знаючи це, Путін і його генерали спеціально піддали обстрілу житлові квартали Маріуполя, щоб зломити бойовий дух наших солдат і офіцерів.

Але це у них не вийде! Вони будуть тільки зліше і безжаліснішебити ворога!‡агрузка...