Міністерство оборони України ухвалило робочий варіант реформи відомства, який створили волонтери. Про це розповів у своєму Facebook Юрій Бірюков.

Він зазначив, що розроблена волонтерами «концепція реформи прийнята як робоча версія, тепер починається доопрацювання і створення тестових алгоритмів». Також Бірюков додав, що Міноборони, Генштаб і волонтери готують нову експозицію зразків екіпірування «із залученням усіх відомих нам виробників».

«За результатами аналізу будуть обрані 3-4 варіанти, які мають надати, повзводно, для тестів (за рахунок виробника). І потім прийматимуться відповідні рішення. Ні! Не виробник буде обраний, а модель, текстура, тканина, фасон, якість»,- повідомив Бірюков.

З його слів, 22-го грудня підписали меморандум про співробітництво вже з третьою міжнародною аудиторською компанією з «великої четвірки» KPMG.

«Цього разу завдання зовсім нове: розробка законопроекту про приватно-державне партнерство у військово-промисловому комплексі»,- розповів Бірюков.

Крім того, він повідомив, що аудитори Pricewaterhouse Coopers вже презентували підсумки перевірки підприємств, «що входять в орбіту МО».

"Гряде нове підписання — що вже більш щільного аудиту 15-ти найбільш важливих підприємств. Купа грошей? Мільйони? Так, буде дорого. Тільки оплачувати це буде не уряд України, а уряд однієї дуже дружньої нам країни",- запевнив Бірюков.