Міністерство культури  України вимагатиме від Кабінету Міністрів рішення про припинення мовлення телеканалів, які популяризують російську пропаганду.

Про це заявив міністр культури України В'ячеслав Кириленко, новину передає Корупція.інфо

"Популяризація російських виконавців із виразно антиукраїнською позицією, здійснена декількома каналами, повинна призвести до рішень Нацради ТБ і уряду… Пропонуватиму уряду рішення про припинення держконцерном РРТ передачі сигналу телеканалів, які популяризують путінських артпропагандистів", – наголосив міністр культури.

Також В'ячеслав Кириленко пояснив, яким чином це може відбутися:

"Вежа на Сирці може вирубити кнопку Інтера. Будуть суди і крики про утиски опозиції. А як інакше боротися з таким цинізмом?", – каже міністр культури.Зазначимо, міністр інформаційної політики Юрій Стець також заявив, що ініціюватиме в Раді законопроект, згідно з яким одіозних російських артистів буде заборонено показувати на українських телеканалах.

Окрім того, секретар РНБО Олександр Турчинов також виступив із заявою про негайний розгляд Нацрадою з питань телебачення і радіомовлення питання щодо позбавлення телеканалу "Інтер" ліцензії.

Нагадаємо, минулої ночі телеканал “Інтер” транслював запис новорічної програми, в якій виступив, зокрема, депутат Держдуми Росії співак Йосип Кобзон, який оголошений в Україні персоною нон-ґрата. У цій же програмі лунали пісні у виконанні інших російських зірок, які публічно висловлювалися на підтримку сепаратистів на сході України. Серед них – Валерія, Олег Газманов, Микола Басков та інші