Вадим Новинський

Представники міліції із застосуванням сили сьогодні проникли на територію офіційної приймальні народного депутата України від "Опозиційного блоку" Вадима Новинського, розташованої за адресою Ігорівська 7а,

Про це повідомляє прес-служба депутата, передає Корупція.інфо

Там уточнили, що сьогодні близько 11.15 в офісні приміщення за адресою Ігорівська 7а і Ігорівська 5 \ 10, зламавши двері, увірвалося півсотні невідомих осіб, які представилися співробітниками міліції. Деякі з них були озброєні і екіпіровані в обмундирування міліцейського спецназу.

Далі вони попрямували безпосередньо в приймальню народного депутата Вадима Новинського, яка знаходиться на другому поверсі будівлі за адресою Ігорівська 7а, і стали проводити обшук. За словами прес-служби, Вадим Новинський вказав їм на незаконність даних дій, але правоохоронці ігнорували його зауваження. Навіть не дивлячись на те, що їм було пред'явлено договір про оренду офісу народним депутатом.

Крім цього, співробітники двох офісних центрів, які представляють не тільки компанії Смарт-Холдингу (головний акціонер Вадим Новинський, – ред.),  зігнанали в приміщення їдальні, де незаконно утримувалися під дулами автоматів протягом 2-ух годин. Також незаконно утримувалися випадкові відвідувачі даних офісних центрів. За словами співробітників міліції, вони скористалися постановою Печерського районного суду, яке дозволяло їм провести обшук за адресою Ігорівська 7А. При цьому, у постанові не було дозволу на проведення обшуку за адресою Ігорівська 5/10.

Директор зі зв'язків з громадськістю Смарт-Холдингу Євген Загорулько зазначив:

"Працівники міліції вели себе грубо. Без свідків заходили у всі приміщення, обшукували робочі столи і сейфи співробітників усіх компаній, які знаходилися в двох офісних центрах. При цьому, документи, які вони пред'являли , не дозволяли здійснювати подібні дії. Коли пізніше правоохоронці привели двох молодих людей, яких намагалися представити в якості свідків, у тих не виявилося навіть посвідчення особи ".

У прес-службі Вадима Новинського заявили: "Так звані" правоохоронці "не мали ніякого законного права проводити обшук у приймальні народного депутата, а також утримувати незаконно фізичних осіб під загрозою зброї".

У прес-службі додали, що в ході слідчих дій, представники міліції заблокували нардепа Новинського в приймальні, що є грубим порушенням чинного законодавства України. Також на територію приймальні не допускалися група народних депутатів, які приїхали надати підтримку В. Новинському та представники ЗМІ.

У прес-службі додали, що нардеп вже збирається подати відповідну заяву до Генеральної прокуратури України з вимогою дати оцінку діям правоохоронців.